Zadarmo

Posteľ LK120 100 x 200 cm

383.60 €
  • Dostupnosť: 6 - 10 týdnů
  • Záruční doba: 24 měsíců

Vyberte barevnou variantu

Vyberte rošt

Vyberte príslušenstvo

Celková cena za príslušenstvo a doplnky: 0.
Množství

Kvalitne spracované lôžko v minimalistickom štýle

Postel LK120 100 x 200 cm

Posteľ LK120 sa skladá z pravých uhlov a priamok. Tento geometricky presný, ba až sparťansky jednoduchý vzhľad môže na niekoho působiť príliš strohým dojmom, srdce milovníka moderného minimalismu však zaplesá.

Rám a nohy postele sú s dokonalou presnosťou narezané a opracované, nenájdete tu jedinú ozdobu. Spestrením výzoru sú obidve  čelá, pričom to pri nohách je znížené. Sú tvorené tenšími latami, ktoré rozbíjajú jednoliatu plochu a vytvárajú dojem členitejšieho vzhľadu. 

Základom postele LK120 je bukový masív, ktorý je zárukou nielen pevnosti postele, ale predovšetkým jej životnosti na mnoho desaťročí dopredu. 100 cm široké jednolôžko pôsobí kompaktným a robustným dojmom.

Bukové drevo, vyznačujúce sa vysokou tvrdosťou a odolnosťou, je ponechané v prirodzenom odtieni. Narušená nie je ani jeho krásna kresba, lôžko má iba hladkú, finálnu úpravu.

K posteli odporúčame dokúpiť z našej ponuky rošt a matrac v rozmeroch 100x200 cm.

Posteľ je dodávaná v demontovanom stave s návodom na montáž, na prianie zaistíme výnos, i montáž.

 

Parametre tovaru

šířka 107.5 cm
délka 209.5 cm
vnitřní šířka postele 100 cm
vnitřní délka postele 200 cm
materiál Buk
výška 85,5 cm

Zákazníci tiež nakúpili

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.