Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 19:00  

Gratulujeme získáváte dopravu zdarma zdarma.

Doprava

Objednaný tovar bude zaslaný  Kuriérskou  službou, alebo  dopravený predávajúcim.

Náklady na prepravu sú stanovené paušálne:

  • pri úhrade  celkovej  kúpnej  ceny dopredu  bezhotovostne sú  19 Eur
  • pri platbe celkovej  kúpnej ceny na dobierku sú 25 Eur
Ceny dopravy sa stanovujú automaticky podľa aktuálneho kurzu.

V prípade individuálnych požiadaviek  sú ceny stanovené  dohodou.

Vyššie  uvedené ceny nákladov na balenie a prepravu tovaru platia pre dodávky tovaru  v rámci Slovenskú republiku. V prípade požiadavky dodania tovaru do iného štátu, kontaktuje kupujúci  najprv predávajúceho, a to  kvôli  dojednaniu  individuálnej ceny, odvíjajúcej sa od cenníka Kuriérskej služby.

O priebehu  vybavovania   objednávok a následnej  expedícii  tovaru je  je zákazník informovaný  emailom alebo  telefonicky.

Kupujúci je povinný pred potvrdením prevzatia tovaru od prepravcu skontrolovať, či  zásielka nejaví  známky poškodenia, vzniknutého pri preprave. Pokiaľ  je obal poškodený, tak je kupujúci povinný na mieste  skontrolovať, či  nedošlo k poškodeniu tovaru  v zásielke. V prípade poškodenia obalu ihneď s dopravcom spíše protokol o poškodení zásielky. Uľahčí to ďalšie  vybavovanie reklamácie.

O prípadnom poškodení tovaru  je kupujúci povinný neodkladne  informovať   prepravcu  aj predávajúceho, najneskôr  do dvoch  pracovných dní od prevzatia tovaru.

Ďalšou možnosťou je osobný odber. V tomto prípade sa predávajúci dohodne dopredu s kupujúcim na presnom termíne vyzdvihnutia objednaného tovaru.

Potřebujete poradit? Ozvěte se nám PO–PÁ od 8:00 do 19:00

  +420 466 566 506

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.