Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 19:00  

Gratulujeme získáváte dopravu zdarma zdarma.

Smreková posteľ Country New 26 140 x 200 cm

Vyberte rošt

0

Vyberte príslušenstvo

0
4 - 6 týdnů
Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 340Kč.
847.60 € 700.50 € bez DPH Ověřená sleva
Cena za příslušenství a doplňky: 0.

Potrebujete poradiť ?

Jsme offline

Vysoké čelo ponúka komfortný odpočinok

Smreková posteľ Country New 26 - 140 x 200 cm

Masívne, pevné lôžko, kombinujúce tradičný dizajn a najnovšie trendy. Lôžko je vyrobené z masívneho smrekového dreva, ktoré prešlo procesom štruktúrovania. Vďaka tomu je povrch postele prirodzene nepravidelný a to mu dodáva zaujímavý, rustikálny charakter. Zvláštnu pozornosť si zaslúži sfarbenie postele, ktoré jemne zdôrazňuje kresbu smrekového dreva.

Konštrukcia lôžka je inšpirovaná tradičným vidieckym štýlom, posteľ je pohodlná, pevná a trvanlivá. Vysoké čelo ponúka komfortný odpočinok. Vďaka silným nohám pôsobí posteľ masívnym dojmom.  

Ak sa obklopíte aj ďalším nábytkom z kolekcie Country, ktorá plne vyhovuje aktuálnym trendom, budete mať útulný domov. Vytvoríte interiér, pôsobiaci teplým dojmom, v ktorom skrine, nočné stolíky, komody -  to všetko bude spolu perfektne ladiť. A je jedno, či sa chcete zariadiť v štýle rustikálnom, priemyselnom, alebo v duchu moderného vidieka - ak k nábytku doplníte zemité farby, čierne kovové dekorácie, keramické doplnky a obklopíte sa zeleňou, bude váš interiér vyzerať zaujímavo a štýlovo. 

Bývanie, inšpirované anglickým vidiekom - to je nábytok SEART !


Ako by sa vám páčilo žiť na vidieku, kde by ste mali prírodu doslova "na dosah ruky" a všade by vládla príjemná atmosféra? Vďaka nábytku SEART máte možnosť zariadiť si svoje bývanie tak, akoby "z oka vypadlo" anglickému vidieku ! Masívny nábytok s vôňou dreva a nezameniteľnou patinou túto ilúziu dokonale vytvorí.

Bol to práve zmysel pre detail, okúzlenie drevom a cit pre ručnú prácu, čo najviac inšpirovalo výrobcu nábytku SEART.  V jeho sortimente nájdete kvalitný masívny drevený nábytok, s ktorým hravo a rýchlo zaplníte a zároveň až neuveriteľne skrášlite trebárs aj celú domácnosť - priestranná komoda sa bude vynímať v spálni, robustný jedálenský stôl sa stane dominantou kuchyne a televízny stolík s patinou ozvláštni obývaciu izbu.

Nábytok SEART svojím dizajnom zaručene okúzli aj vás !

 

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory

Jak produkt hodnotíte?


Parametre tovaru

Šířka 153 cm
Délka 218 cm
Materiál masivní dřevo
Prostor pro šuplík 25 cm
Vnitřní šířka postele 140 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška předního čela (nohy) 70 cm
Výška zadního čela (hlava) 130 cm
Výška uložení roštu 35 cm
**Výška 130 cm
Vnitřní šířka 140 cm
Vnitřní délka 200 cm
Výška předního čela 70 cm
Výška zadního čela 130 cm
Druh dřeva Smrk
  • 10 let na trhu
  • Výnos a montáž zboží
  • Zboží skladem
  • Možnost splátek

Související zboží

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.