Zadarmo

Posteľ LK115 180 x 200 cm

251.60 €
  • Dostupnosť: 2 - 3 týdny
  • Záruční doba: 24 měsíců

Vyberte barevnou variantu

Vyberte rošt

Vyberte matrac

Vyberte príslušenstvo

Celková cena za príslušenstvo a doplnky: 0.
Množství

Elegantná a pohodlná posteľ od výrobcu DREWMAX

Postel LK115 180 x 200 cm

Posteľ LK115 sa skladá z pravých uhlov a priamok. Tento geometricky presný, ba až sparťansky jednoduchý vzhľad môže na niekoho působiť príliš strohým dojmom, srdce milovníka moderného minimalismu však zaplesá.

Rám a nohy postele sú s dokonalou presnosťou narezané a opracované, nenájdete tu jedinú ozdobu. Spestrením výzoru sú obidve  čelá, pričom to pri nohách je znížené. Sú tvorené tenšími latami, ktoré rozbíjajú jednoliatu plochu a vytvárajú dojem členitejšieho vzhľadu. 

Základom postele LK115 je borovicový masív, ktorý je zárukou nielen pevnosti postele, ale predovšetkým jej životnosti na mnoho rokov dopredu. 180 cm široké jednolôžko pôsobí kompaktným a robustným dojmom.

Borovicové drevo, vyznačujúce sa tvrdosťou a odolnosťou, je ponechané v prirodzenom odtieni. Narušená nie je ani jeho krásna kresba, lôžko má iba hladkú, finálnu úpravu. Ak si to budete priať, je možné aj morenie v odtieňoch jelša, dub, orech, šedá.

K posteli odporúčame dokúpiť z našej ponuky rošt a matrac v rozmeroch 180x200 cm, prípadne po 2 ks s rozmerom 90x200 cm.

Posteľ je dodávaná v demontovanom stave s návodom na montáž, na prianie zaistíme výnos, i montáž.

 

 

Parametre tovaru

Výška nohy 5x5 cm
Prostor pro šuplík ( výška ) 22 cm
šířka 188,5 cm
délka 209 cm
výška od země ke spodní části lůžka 19,5 cm
vnitřní šířka postele 180 cm
vnitřní délka postele 200 cm
výška předního čela 76 cm
výška zadního čela 73 cm
materiál Borovice
výška bočnice 24 cm

Zákazníci tiež nakúpili

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.