Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 19:00  

Gratulujeme získáváte dopravu zdarma zdarma.

Smrekový príborník Country New 31

Vyberte príslušenstvo

0
4 - 6 týdnů
Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 340Kč.
1 315.60 € 1 087.27 € bez DPH Ověřená sleva
Cena za příslušenství a doplňky: 0.

Potrebujete poradiť ?

Jsme offline

Funkčný príborník pre váš útulný interiér

Smrekový príborník Country New 31

Zaujímavý a funkčný príborník zo smrekového masívu. Drevo prešlo procesom štruktúrovania - povrch nábytku je prirodzene nepravidelný. Pozornosť si zaslúži aj sfarbenie príborníka, ktoré ešte viac zdôrazňuje kresbu a štruktúru nábytku.

Príborník je pevný a funkčný. Má dve hlavné časti. V tej hornej sa nachádzajú tri zásuvky a dve skrinky so sklenenými dvierkami. V spodnej časti, za zamykateľnými dvierkami s petlicou, je schovaná polica. Pevné, hrubé nohy sú dobre viditeľné spredu a spolu s ručne zhotoveným kovaním ešte viac zdôrazňujú masívny charakter tohoto kusu nábytku. 

Drevený príborník Country New 31 sa perfektne hodí k iným prvkom nábytku z tohoto radu. Ak sa obklopíte aj ďalšími kúskami z kolekcie Country, ktorá plne vyhovuje aktuálnym trendom, vytvoríte interiér, pôsobiaci teplým dojmom, v ktorom skrine, nočné stolíky, komody -  to všetko bude spolu perfektne ladiť. A je jedno, či sa chcete zariadiť v štýle rustikálnom, priemyselnom, alebo v duchu moderného vidieka - ak k nábytku doplníte zemité farby, čierne kovové dekorácie, keramické doplnky a obklopíte sa zeleňou, bude váš interiér vyzerať zaujímavo a štýlovo.

Bývanie, inšpirované anglickým vidiekom - to je nábytok SEART !

Ako by sa vám páčilo žiť na vidieku, kde by ste mali prírodu doslova "na dosah ruky" a všade by vládla príjemná atmosféra? Vďaka nábytku SEART máte možnosť zariadiť si svoje bývanie tak, akoby "z oka vypadlo" anglickému vidieku ! Masívny nábytok s vôňou dreva a nezameniteľnou patinou túto ilúziu dokonale vytvorí.

Bol to práve zmysel pre detail, okúzlenie drevom a cit pre ručnú prácu, čo najviac inšpirovalo výrobcu nábytku SEART.  V jeho sortimente nájdete kvalitný masívny drevený nábytok, s ktorým hravo a rýchlo zaplníte a zároveň až neuveriteľne skrášlite trebárs aj celú domácnosť - priestranná komoda sa bude vynímať v spálni, robustný jedálenský stôl sa stane dominantou kuchyne a televízny stolík s patinou ozvláštni obývaciu izbu.

Nábytok SEART svojím dizajnom zaručene okúzli aj vás !

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory

Jak produkt hodnotíte?


Parametre tovaru

Výška 190 cm
Šířka 120 cm
Hloubka 48 cm
Materiál masivní dřevo
Typ vitríny Rovná
Materiál Masivní dřevo
  • 10 let na trhu
  • Výnos a montáž zboží
  • Zboží skladem
  • Možnost splátek

Související zboží

V tejto kategórii sa zatiaľ bohužiaľ nenachádza žiadny tovar.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.