Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 19:00  

Gratulujeme získáváte dopravu zdarma zdarma.

Posteľ Rustyk Ostrowit II 160 x 200 cm

Vyberte rošt

0

Vyberte príslušenstvo

0
2 - 3 týdny Zboží objednáme u výrobce a hned po naskladnění Vám ho doručíme.
Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 340Kč.
566.00 € 467.77 € bez DPH Ověřená sleva
Cena za příslušenství a doplňky: 0.

Potrebujete poradiť ?

Jsme offline

Drevená posteľ Rustyk Ostrowit II bude najkrajšou dominantou vašej spálne a zároveň príjemným prísľubom zaslúženého odpočinku. Už od rána sa budete tešiť na to, že si do nej budete môcť večer znova ľahnúť!

Drevená posteľ Rustyk Ostrowit II 160 x 200 cm

Ak máte pocit, že vašej spálni chýba už len krôčik k dokonalosti, práve ste našli "to pravé orechové". Nízka drevená posteľ Rustyk Ostrowit II bude dominantou vašej spálne, je totiž presne tým, čo táto miestnosť potrebuje, aby sa stala perlou celej domácnosti.

Nízka masívna posteľ s rozmermi 160 x 200 cm je vyrobená z kvalitného borovicového dreva a upúta vás svojím krásnym sfarbením, ale aj odolnosťou a trvanlivosťou. Vo vašej spálni narobí parádu po mnoho rokov. Posteľ stojí na štyroch pevných a stabilných nohách a tie sa postarajú o to, že posteľ sa nepohne z miesta, bez ohľadu na to, akej činnosti sa na nej budete venovať.

Postele v šírkach od 120 do 200 cm sú doplnené o tzv. "piatu nohu", ktorá ešte pridáva celej konštrukcii lôžka na stabilite a prináša istotu, že táto posteľ naozaj veľa vydrží.

Zaujímavým detailom lôžka je jeho vyššie čelo. Plní funkciu nielen estetickú, ale aj praktickú. Keď si budete chcieť v posteli čítať, sledovať internet, pozerať televíziu, alebo sa len tak porozprávať, poskytne vám pevnú oporu. Drevená posteľ Rustyk Ostrowit II sa proste stane vašim útočiskom, ktorého sa po ťažkom a náročnom dni nebudete môcť dočkať.

Posteľ je povrchovo upravená za pomoci prírodného oleja a vosku.


Bývanie, inšpirované anglickým vidiekom - to je nábytok SEART !

 

Ako by sa vám páčilo žiť na vidieku, kde by ste mali prírodu doslova "na dosah ruky" a všade by vládla príjemná atmosféra? Vďaka nábytku SEART máte možnosť zariadiť si svoje bývanie tak, akoby "z oka vypadlo" anglickému vidieku ! Masívny nábytok s vôňou dreva a nezameniteľnou patinou túto ilúziu dokonale vytvorí.

Bol to práve zmysel pre detail, okúzlenie drevom a cit pre ručnú prácu, čo najviac inšpirovalo výrobcu nábytku SEART. V jeho sortimente nájdete kvalitný masívny drevený nábytok, s ktorým hravo a rýchlo zaplníte a zároveň až neuveriteľne skrášlite trebárs aj celú domácnosť - priestranná komoda sa bude vynímať v spálni, robustný jedálenský stôl sa stane dominantou kuchyne a televízny stolík s patinou ozvláštni obývaciu izbu.

Nábytok SEART svojím dizajnom zaručene okúzli aj vás !

 

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory

Jak produkt hodnotíte?


Parametre tovaru

Barva hnědá
Šířka 173 cm
Délka 218 cm
Materiál borovice
Vnitřní šířka postele 160 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška předního čela (nohy) 30 cm
Výška zadního čela (hlava) 70 cm
Výška uložení roštu 15 cm
  • 10 let na trhu
  • Výnos a montáž zboží
  • Zboží skladem
  • Možnost splátek

Související zboží

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.