Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 19:00  

Gratulujeme získáváte dopravu zdarma zdarma.

Skriňa Rustyk 155

Vyberte príslušenstvo

0
2 - 3 týdny Zboží objednáme u výrobce a hned po naskladnění Vám ho doručíme.
Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 340Kč.
1 471.60 € 1 319.60 € 1 090.58 € bez DPH Ověřená sleva
Cena za příslušenství a doplňky: 0.

Potrebujete poradiť ?

Jsme offline

Žiadnej spálni nepristane nič tak perfektne, ako šatníková drevená skriňa Rustyk 155!

Skriňa Rustyk 155

Ako by sa vám páčila predstava, že by vás aj skladovanie oblečenia začalo baviť? Pre niekoho je udržiavanie poriadku v skrini hotová nočná mora! Ale pre vás, vďaka šatníkovej skrini Rustyk 155, to bude nesmierna zábava. Vaše sklony k zanedbávaniu poriadku budú raz a navždy preč, táto "drevená kráska" si zaslúži, aby ste v nej udržiavali systém a poriadok.

Priestorná skriňa Rustyk 155 se stane dominantou vašej spálne. Je vysoká 180 cm, široká 155 cm a její vnútorná časť je 60 cm hlboká. Ak máte v obľube masívny nábytok, tak vás určite poteší, že je vyrobená z kvalitného borovicového dreva. To jej prepožičalo nielen úžasné sfarbenie, nádhernú kresbu, ale aj  odolnosť a výdrž. Ak si obstaráte tento kúsok nábytku do spálne, buďte si istí, že vás prežije!

Povrch šatníkovej skrine je voskovaný tmavým voskom. Ten je zárukou odolnosti a stálosti pôvodného sfarbenia.

Skriňa je trojdverová a naozaj priestorná. V jednej jej časti nájdete praktické poličky na uloženie poskladaného oblečenia, v druhej je zase tyč na zavesenie zvrškov, dole pod tyčou je ešte jedna polica. 

Povrch skrine nie je dokonale hladký, je špeciálne upravený a výsledkom toho je  ozvláštnenie mnohými priehlbinkami a nerovnosťami. Táto úprava ešte viac umocňuje kúzlo dreva. Zakaždým, keď len tak rukou prejdete po tomto kúsku nábytku, budete ho pre jeho výnimočnosť viac a viac zbožňovať. 

Bývanie, inšpirované anglickým vidiekom - to je nábytok SEART !

Ako by sa vám páčilo žiť na vidieku, kde by ste mali prírodu doslova "na dosah ruky" a všade by vládla príjemná atmosféra? Vďaka nábytku SEART máte možnosť zariadiť si svoje bývanie tak, akoby "z oka vypadlo" anglickému vidieku ! Masívny nábytok s vôňou dreva a nezameniteľnou patinou túto ilúziu dokonale vytvorí.

Bol to práve zmysel pre detail, okúzlenie drevom a cit pre ručnú prácu, čo najviac inšpirovalo výrobcu nábytku SEART.  V jeho sortimente nájdete kvalitný masívny drevený nábytok, s ktorým hravo a rýchlo zaplníte a zároveň až neuveriteľne skrášlite trebárs aj celú domácnosť - priestranná komoda sa bude vynímať v spálni, robustný jedálenský stôl sa stane dominantou kuchyne a televízny stolík s patinou ozvláštni obývaciu izbu.

Nábytok SEART svojím dizajnom zaručene okúzli aj vás !

 

 

 

 

 

 

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory

Jak produkt hodnotíte?


Parametre tovaru

Výška 190 cm
Šířka 155 cm
Hloubka 60 cm
Materiál masivní dřevo
Povrchová úprava Vosk
  • 10 let na trhu
  • Výnos a montáž zboží
  • Zboží skladem
  • Možnost splátek

Související zboží

Skriňa Rustyk 105

Skriňa Rustyk 105

899.60 € 1 007.60 €
Zobrazit

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.